KURUMSAL

KURUMSAL

2001 yılında faaliyete geçen Metropol eğitimli teknik elemanları, yapı denetime getirdikleri yeni çehre, alanında uzman ve dinamik kadrosu ve işlerindeki kalite anlayışı nedeniyle kısa sürede sektörün aranan ismi haline gelmiş durumdadır.

Şirkette kullanılmakta olan iş modelleri gelişmeye devam ederken, hizmet yelpazesi yeni çevre hizmetleri alanlarının da dâhil olmasıyla genişlemektedir. Metropol şirketleri daha kapsamlı ve yüksek yeterlilik kriterleri gerektiren çevre projelerinde de en iyi performansı sergilemek adına daima kendini yenilemektedir. Yapı sahiplerini ve müteahhitleri inşaatın her safhasında TSE standartlarına uygun malzeme kullanma konusunda bilgilendirmeyi hedefleyen şirketimiz, ekip ruhuna sahip personelleri şirket bünyesinde bulundurarak denetimlerini doğru düzgün ve dürüstlük ilkelerini esas alarak yapmaktadır.

Uzman kadrodan oluşan Metropol uzmanlığını kamu ve özel sektörün hizmetinde kullanarak, Türkiye’de ve dünyada yaşanabilir bir çevre oluşmasına katkıda bulunmaya devam edeceklerinin altını çizmektedir.